براى سومین بار

شرکت داروسازى فارابى به عنوان صادر کننده نمونه ملى

معرفى شد

همزمان با 29 مهرماه و در همایش روز ملى صادرات از فعالیتهاى ارزشمند و حضور فعال شرکت داروسازى فارابى در بازارهاى جهانى تقدیر گردید.

در آیین گرامیداشت روز ملى صادرات، شرکت داروسازى فارابى براى سومین سال به عنوان صادرکننده نمونه ملى و براى هفتمین سال متوالى به عنوان صادرکننده نمونه استان اصفهان معرفى گردید.


بنا به این گزارش طى مراسم‏هاى ویژه‏اى که همزمان با روز ملى صادرات در تهران و اصفهان برگزار گردید، آقاى دکتر احمدى نژاد ریاست محترم جمهورى و بختیارى استاندار اصفهان لوح‏هاى تقدیر و تندیس ویژه صادرکنندگان نمونه را به مدیرعامل این شرکت اعطاء و از تلاش‏هاى شایسته این شرکت به منظور عرضه فرآورده‏هاى استراتژیک دارویى در بازارهاى جهانى تجلیل نمودند .

دکتر احمدى نژاد در این مراسم با بیان این موضوع که در دنیاى امروز فضاى اقتصادى در حال عوض شدن است، تقویت تشکل‏هاى صنعتى و اقتصادى را موجب افزایش ظرفیت‏هاى تولیدى و صادراتى کشور برشمردند و به صادرکنندگان کشور بویژه صادرکنندگان نمونه توصیه کردند تا با حضور منسجم و فعال توأم با رعایت اخلاق اقتصادى صادرات کالاهاى ایرانى را بیش از پیش به بازارهاى جهانى افزایش دهند.

شایان ذکر است داروسازى فارابى مدرن‏ترین مجتمع داروسازى کشور است که در سال جارى بعنوان واحد نمونه صنعتى کشور نیز انتخاب و معرفى شده است.

این شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع فرآورده‏هاى دارویى آنتى‏بیوتیک و دیگر فرآورده‏هاى دارویى علاوه بر تأمین بخش عمده‏اى از نیازهاى دارویى کشور فعالیت گسترده‏اى را نیز در بازارهاى جهانى علیرغم وجود مراحل پیچیده و طولانى براى ثبت و صدور دارو در کشورهاى مختلف معمول و تاکنون دهها میلیون دلار از انواع محصولات خود را به بازارهاى جهانى عرضه نموده است.

روابط عمومى و امور بین الملل

شرکت داروسازى فارابى

تاریخ خبر: 87/7/30

WWW.FARABIPHARMA.IR